Previous
Next

درباره عرش پایه برنا

ما با هدف ارائه خدمات در حوزه های مختلف صنعت ساختمان بیشتر از ده سال هست که گرد هم آمده ایم تا به نیاز هایی که در این حوزه با تجربه ی چندین سال فعالیت بدست آورده ایم، پاسخگو باشیم.

اتکا به چهار اصل اساسی توکل به پروردگار یکتا، تخصص، تجربه و تلاش خیلی سریع باعث گردید تا مجموعه عرش پایه برنا تبدیل به یکی از برترین مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات تخصصی در صنعت ساختمان محسوب گردد.

مسیر دقیقی که هر پروژه از بررسی های اولیه تا مرحله ی انجام در مجموعه عرش پایه برنا پشت سر میگذارد سبب گردیده است که مشتریان احساس سهولت در کار، اعتماد و اطمینان خاطر نسبت به انجام این موارد تخصصی را داشته و مجموعه را همراه و در کنار خود احساس نمایند.

در بسیاری از موارد توان تخصصی فنی و تجربی مجموعه سبب تغییرات بسیار حساسی در پروژه ها گردیده است و در مواردی پیشنهادات در جهت تغییر اساس محاسبات، موجب تغییرات بسیار اساسی در بهبود کیفیت و یا صرفه جویی در آن پروژه بوده است.

معتقد هستیم بزرگترین سرمایه ما مشتریان وفادار و صاحب اندیشه همچنین مشتریانی هستن که درباره دغدغه کیفیت و سرعت را دارند و تنها تلاش جهت اقتصادی تر نمودن پروژه ها را به عنوان اولویت در نظر ندارند.

آدرس دفتر تهران:

خیابان استاد مطهری، خیابان میرعماد، کوچه یازدهم، پلاک ۸ ، طبقه ۶، واحد ۱۱

شماره تماس:

۰۲۱۸۶۰۷۳۸۲۴ 

شماره فکس:

۰۲۱۸۶۰۷۳۶۰۵

ایمیل:

info@arshpaye.com

گواهینامه و مدارک تحصیلی ما
10 سابقه فعالیت (سال)
214 کل پروژه ها
15 تعداد اعضا
9 پروژه های در دست اجرا
3 تنوع خدمات
205 پروژه های انجام شده
خدمات ما

مجموعه صنعتی وساختمانی عرش پایه برنا با اتکا به توانمندی های آکادمیک و تجربی خود و در اختیار داشتن تیم های مجرب فنی و اجرایی در 4 گروه مختلف امکان ارائه خدمات مختلف به مشتریان و کارفرمایان محترم را دارا می‌باشد:
– طراحی، تامین و اجرای تخصصی انواع اسکلت های فلزی
– طراحی، تامین و اجرای تخصصی سقف های مرکب عرشه فولادی
– سرمایه گذاری و تهاتر
جهت موارد یاد شده پس از دریافت نقشه های سازه و معماری (بسته به نوع خدمات) بررسی های اولیه صورت گرفته و پیشنهادات فنی و ریالی مربوطه در اسرع وقت به مشتریان و کارفرمایان عزیز ارائه خواهد شد.

جهت ارتباط مستقیم و ارسال مستندات لطفاً بر روی گزینه ی تماس با ما کلیک فرمائید.

ارزش های ما
ارزش های ما
امانت داری و حسن نیت
تخصص انجام آیتم های ساختمانی
انعطاف در قرارداد
کنترل کیفیت در مسیر اجرا
ویدیو پروژه پدافند ارتش شرکت آرین سازه